ماجرای عجیب پناه بردن یک سگ به اورژانس جاده ای باشت

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد انتشار فیلمی در فضای مجازی درباره پناه بردن عجیب یک سگ مصدوم به اورژانس در یکی از پایگاه های اورژانس جاده ای شهر باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، باعث شگفتی بسیاری از مردم شده است.

ماجرای عجیب پناه بردن یک سگ به اورژانس جاده ای باشت

سید محمد تقی پور، این تکنیسین اورژانس که کار مداوای سگ را انجام داد، در مورد جزئیات این ماجرای عجیب در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ تور چین گفت: عصر روز شنبه 18 اردیبهشت ماه با همکارم به نام صادق آسان در پایگاه جاده ای اورژانس دوراهی باشت شیفت بوده ایم که هنگام اذان مغرب یک سگ لنگ لنگان از درب پایگاه وارد شد.

وی اضافه نمود: وقتی وارد محوطه پایگاه اورژانس شد جلوی ما دراز کشید و دست خود را بالا آورد که پس از آنالیز وضعیتش متوجه شدیم که دست سگ شکسته و خونریزی دارد.

تقی پور اظهار کرد: بلافاصله وسایل امدادی از جمله سرم را از داخل آمبولانس در آوردیم و با شستشوی دست سگ اقدام به مداوا و پانسمان کردیم سپس سگ را به بیرون از پایگاه راهنمایی کردیم که هر کار کردیم بیرون نرفت و تنها دنبال خودم می آمد، تا اینکه مقداری نان و آب به سگ دادیم و بعدش از پایگاه بیرون رفت و پشت پایگاه دراز کشید.

این تکنیسین اورژانس شهر باشت توضیح داد: برای ما عجیب بود که این سگ چطور به اورژانس پناه آورد و هنگام انجام اقدامات درمانی تکان هم نمی خورد و آرام بود.

تقی پور اعلام کرد: از 13 سال پیش که وارد کار اورژانس شدم سوگند یاد کردم که امداد و یاری به همه انسان ها مسلمان و غیرمسلمان و حیوانات کنم.

همچنین جهانبخش وحدت نژاد ، رئیس اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از اقدام این تکنیسین اورژانس به خبرنگار وبلاگ تور چین گفت: این حرکت تکنیسین پایگاه اورژانس جاده ای باشت تحسین برانگیز است.

لازم به ذکر است که سید محمد تقی زاده 37 ساله و دارای 13 سال سابقه خدمت، تکنیسین پایگاه اورژانس جاده ای دوراهی باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ماجرای عجیب پناه بردن یک سگ به اورژانس جاده ای باشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب پناه بردن یک سگ به اورژانس جاده ای باشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید