سولدو: امیدوارم اشتباهات داوری سهوی باشد، در جام حذفی تیم برتر وجود ندارد

به گزارش وبلاگ تور چین، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت، در جام حذفی تیم برتر وجود ندارد و اتفاقات زیادی در این بازی ها می افتد.

سولدو: امیدوارم اشتباهات داوری سهوی باشد، در جام حذفی تیم برتر وجود ندارد

به گزارش وبلاگ تور چین، زونیمیر سولدو در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل مس رفسنجان در مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور گفت: بازی فردا در جام حذفی است. در جام حذفی تیم برتر وجود ندارد و اتفاقات زیادی در این بازی ها می افتد. این بازی نیز استثنا نیست. ما چند روز پیش هم با مس رفسنجان بازی کردیم. قطعاً بازی آسانی نخواهیم داشت، ولی تیمی که تمرکز بهتری داشته باشد می تواند سربلند از زمین بیرون بیاید. امیدوارم بازیکنان با تمریناتی که انجام داده ایم بازی خوبی در زمین ارائه نمایند.

در جام حذفی معمولاً تیم ها سعی می نمایند ابتد گل نخورند و بعد گلزنی نمایند. آیا هدف تیم تراکتور مقابل مس رفسنجان نیز همین خواهد بود؟، وی در واکنش به طرح این پرسش گفت: دوباره تکرار می کنم، پیش بینی در جام حذفی خیلی سخت است. ما فردا کوشش می کنیم بازی مان را به تیم حریف تحمیل کنیم. مخصوصاً اگر بتوانیم با تمرکز خوب در درگیری های وسط زمین پیروز شویم و مثل بازی قبل موقعیت های خوبی ایجاد و از فرصت ها استفاده کنیم.

سرمربی تراکتور درباره محرومان و مصدومان تیمش خاطر نشان کرد: هادی محمدی به علت کارت قرمز نمی تواند فردا بازی کند. اخباری هم هنوز کاملاً خوب نشده است، ولی سایر بازیکنان تمرین نموده اند و باید ببینیم فردا کدام بازیکنان در ترکیب خواهند بود.

سولدو در واکنش به سؤالی درباره اینکه آیا تمرین پنالتی برای ملاقات با مس انجام داده اند یا خیر، توضیح داد: ما تمام کوشش مان را می کنیم که بازی را در 90 دقیقه تمام کنیم، اما باز هم می گویم بازی جام حذفی قابل پیش بینی نیست. امروز هم در برنامه داریم تا کمی روی ضربات پنالتی تمرین کنیم.

وی در خصوص پاسخ به این پرسش که کارشناسان داوری معتقدند اشتباهات داوری در نتایج تراکتور تأثیرگذار بوده است و آیا نگرانی از این بابت دارد، گفت: من تمرکز زیادی روی کار داوری نمی گذارم، ولی امیدوارم اشتباهات داوری در بازی های قبل سهوی باشد. بحث عمدی در کار نیست. تمام کوشش من روی این است که بچه ها آماده باشند و با یک بازی خوب کاری نمایند که مسائل داوری هم باعث ضرر نگردد. دائماً به بازیکنان هم گفتم که در مسائل داوری دخالت ننمایند، چون به جز ضرر بیشتر چیزی عایدشان نمی گردد. بچه ها باید تمرکز خوبی داشته باشند و کارشان را با دقت انجام دهند و به هدفشان برسند، بدون توجه به قضاوت داور.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولدو: امیدوارم اشتباهات داوری سهوی باشد، در جام حذفی تیم برتر وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولدو: امیدوارم اشتباهات داوری سهوی باشد، در جام حذفی تیم برتر وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید