سفر رئیس فیفا به ایران

به گزارش وبلاگ تور چین، مهدی تاج، نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برگزاری هشتمین کنگره فیفا در تاجیکستان بیان کرد: نشست خوبی با حضور رئیس فیفا، معاون وی و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار گردید. در این جلسه، درباره موضوعات مختلف مرتبط با توسعه و رشد هر چه بیشتر منطقه آسیای مرکزی گفتگو شد.

سفر رئیس فیفا به ایران

وی اضافه کرد: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای میزبانی نهمین کنگره کافا ابراز کرد. به طور حتم، تعامل میان کشورهای عضو کافا در آینده بیشتر و بیشتر خواهد شد و امیدوارم در نهایت این همکاری ها سبب ساز پیشرفت های همه جانبه فوتبال در کل قاره گردد.

تاج درباره جلسات امروز خود با جیانی اینفانتینو و شیخ سلمان توضیح داد: بعد از برگزاری مجمع کافا، نشست های جداگانه ای با رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتم. محور اصلی بحث در هر دو جلسه، موضوع برطرف مشکل انتقال منابع مالی فوتبال ایران بود. راهکارهای تازه ای در این باره مورد آنالیز نهاده شد که امیدوارم فرصت های جدیدی برای فوتبال ایران فراهم آورد. ضمن اینکه با توجه به مسائل مربوط به انتقال پول به شرکت تامین کننده یاری داور ویدیویی، این موضوع هم از دیگر مواردی بود که در این نشست ها مورد بحث نهاده شد. علاوه بر این،طبق برنامه ریزی انجام شده قرار شد رئیس فیفا هم در آینده به کشورمان سفر کند تا موضوعات مرتبط مورد پیگیری قرار گیرد.

منبع: فرارو

به "سفر رئیس فیفا به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر رئیس فیفا به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید