ست فرش سرمه ای با مبل خانه شما؛ راهنمای زیباترین ترکیب رنگ

به گزارش وبلاگ تور چین، ست فرش سرمه ای با مبل یکی از انواع ست ها در دکوراسیون منزل است که ایده های مختلفی پیرامون آن داده می گردد. اما مهم ترین این ایده ها، همان ایده های بصری اند که در قالب تصاویر مختلف برای شما نمایش داده شوند تا برترین انتخاب را برای ست کردن مبل خود با فرش سرمه ای داشته باشید. ما در ادامه، چند رنگ محبوب برای مبل ها را به شما معرفی خواهیم کرد که به طرز جالبی با رنگ سرمه ای مبل ست می شوند. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ست فرش سرمه ای با مبل خانه شما؛ راهنمای زیباترین ترکیب رنگ

ست فرش سرمه ای با مبل چگونه است؟

برای این کار، کافی است اصول چیدمان مبل و انتخاب رنگ را برای آن بدانید. این اصول مربوط به پالت بندی رنگ ها می شوند که می توانید با کمی حوصله و خلاقیت، این پالت ها را یاد گرفته و بهره ببرید. برای ست کردن فرش آبی یا سرمه ای با رنگ مبل، کار خاصی ندارید؛ فقط کافی است از بین ست های زیر، یکی را انتخاب کنید و آن را برای منزل خود نیز بکار ببرید:

ست رنگ سرمه ای فرش با مبل آبی تیره

دو رنگ آبی و آبی تیره پایه و اساس شبیه به هم دارند اما کنتراست های متفاوتی را شامل می شوند. استفاده از رنگ آبی تیره برای مبلی که روش فرش سرمه ای قرار می گیرد، می تواند نشان دهنده ذوق و هنر و البته خلاقیت شما باشد. این رنگ تضاد خوبی را با سرمه ای و آبی دارد؛ بطوریکه می توانید از این ست مبل با فرش هم برای دکوراسیون اسپرت بهره ببرید و هم برای دکوراسیون مجلسی.

رنگ کرم برای ست فرش با مبل

رنگ کرم با داشتن تناژ سرد، می تواند یکی دیگر از برترین انتخاب ها برای شما باشد. این رنگ القا کننده حس گرمای خاصی است که روی فرش آبی یا سرمه ای به خوبی خودنمایی می نماید. علاوه بر این، رنگ کرم هواداران زیادی در سراسر جهان دارد و به خودی خود نیز رنگ بسیار مجذوب کنندهی برای مبلمان محسوب می گردد.

ست فرش سرمه ای با مبل زرد رنگ

رنگ زرد در ترکیب با آبی یا سرمه ای، نشان دهنده حس شادی و لذت است. این رنگ می تواند احتیاج شما برای داشتن یک دکوراسیون شاد و همواره مجذوب کننده را مرتفع سازد. علاوه بر این، پتانسیل رنگ زرد برای گذاشتن کوسن هایی به رنگ آبی و یا سفید نیز بسیار مناسب است.

ست فرش سرمه ای با مبل سفید

همواره رنگ سفید یکی از ساده ترین و البته کم ریسک ترین رنگ ها برای ست کردن است! جالب است بدانید که ست کردن این رنگ با فرش سرمه ای بسیار مجذوب کننده است! سفید بعلت داشتن اشباع رنگ زیاد و البته خاصیت ست شدن با هر رنگی، می توانید در این فهرست ما برای ست کردن رنگ مبل و فرش، صندلی ویژه ای داشته باشد. برای زیبا تر شدن دکوراسیون خود می توانید از کوسن های آبی یا سرمه ای نیز بهره ببرید.

ست رنگ سرمه ای فرش با مبل ذغالی

رنگ ذغالی یکی دیگر از رنگ های مجذوب کننده برای مبلمان است که همخوانی عجیبی با رنگ سرمه ای دارد! این رنگ نشانگر گرمای خانه است و می تواند نقطه تمرکز تمام دکوراسیون منزل شما باشد! استفاده از رنگ ذغالی برای مبل می تواند زیباتر از رنگ هایی مثل قهوه ای تیره عمل کند. این رنگ علاوه بر تیره بودن، می تواند براحتی با رنگ تیره سرمه ای ست گردد.

علاوه بر این موارد، نگهداری از مبل ذغالی رنگ به علت داشتن رنگی تیره، بسیار ساده است. شما می توانید این مبل را در عین ظرافت، با صلابت ببینید؛ این مبل رنگ خنثی باعث ست شدن بهتر با فرش سرمه ای می گردد.

رنگ سرخ رژگونه ای برای ست فرش با مبل

یکی از رمانتیک ترین رنگ ها در بین این فهرست، همین رنگ است! این رنگ که با نام Blush در زبان انگلیسی شناخته می گردد، یکی از زیباترین رنگ ها برای ست کردن با فرش سرمه ای است. گفتنی است که این رنگ نشانگر عشق و محبت در منزل است و می تواند جایی برای استراحت شما پیش عزیزانتان باشد.

ست فرش سرمه ای با مبل خاکستری

شما می توانید برای افزودن حس زیبایی و طراوت به دکوراسیون منزل خود، از رنگ خاکستری و خاکستری روشن برای مبل خود بهره ببرید. این رنگ برای مبل نیز همچون رنگ سفید می تواند براحتی با فرش آبی یا سرمه ای ست گردد. با این تفاوت که تمیز نگه داشتن مبل خاکستری خیلی ساده تر از مبل سفید است!

خاکستری نوعی رنگ خنثی محسوب می گردد و می تواند ظرافت و خلاقیت شما در انتخاب مبل مناسب برای فرش را نشان دهد. علاوه بر این، استفاده از این رنگ در دراز مدت شما را خسته نخواهد نمود و مجذوب کنندهیت آن باقی خواهد ماند.

ست مبل بژ با فرش سرمه ای

رنگ بژ نیز یکی دیگر از رنگ های محبوب است که هواداران زیادی دارد. این رنگ حس و حال عجیب خاک را به ما می دهد که این خود باعث القای حس گرمی به دکوراسیون منزل خواهد شد. علاوه بر این، اگر در دکوراسیون خود از این رنگ استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم مبل بژ را حتما امتحان کنید. این رنگ گرمی خاصی دارد که شما را شگفت زده خواهد نمود!

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تمام ست های محبوب رنگ مبل با فرش سرمه ای را به شما نشان دهیم و درباره آن ها شرح دهیم. استفاده از هر یک از این رنگ ها می تواند جلوه زیبایی به منزل شما دهد؛ پس یکی از آن ها را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید و لذت ببرید!

منبع: اتاق

به "ست فرش سرمه ای با مبل خانه شما؛ راهنمای زیباترین ترکیب رنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ست فرش سرمه ای با مبل خانه شما؛ راهنمای زیباترین ترکیب رنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید