رئیس فدراسیون به تمرین آمد

به گزارش وبلاگ تور چین، چهارمین روز از تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان در راه آماده سازی حضور در دور برگشت مرحله گروهی انتخابی جام جهانی 2022 و ملاقات تدارکاتی مقابل تیم ملی فوتبال سوریه، امروز (شنبه) با حضور نمایندگان رسانه های گروهی از ساعت 17:30 در استادیوم آزادی برگزار گردید.

رئیس فدراسیون به تمرین آمد

* از نفرات دعوت شده تیم استقلال به تیم ملی، محمد رشید مظاهری، عارف غلامی، مهدی قایدی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از اردوی تیم ملی خارج شدند و استقلال برای ملاقات مقابل سوریه، هیچ بازیکنی در اردوی تیم ملی نخواهد داشت.

* پیش از آغاز تمرین، از همه نفرات حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال، تست کرونا گرفته شد.

* اتوبوس تیم ملی ساعت 17:15 وارد استادیوم شد و ملی پوشان قبل از ورود به رختکن از تونل ضدعفونی عبور کردند.

* شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به همراه تعدادی دیگر از مسئولان این فدراسیون، پیش از آغاز تمرین در استادیوم آزادی حاضر شدند و پس از خوش و بش با ملی پوشان، دقایقی با آنها صحبت کرد.

* علیرضا بیرانوند و سردار آزمون قبل از آغاز تمرین مدام با هم شوخی کردند.

* مهدی طارمی دقایقی در حاشیه تمرین با سردار آزمون صحبت کرد.

*تمرین با صحبت های عزیزی خادم آغاز شد و سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. آنها در نیمه زمین به حرکات نرمشی پرداختند و در ادامه زیر نظر وحید هاشمیان و اسکوچیچ، به کارهای تاکتیکی روی آورند.

* ماریو تات مربی کروات و دستیار جدید دراگان اسکوچیچ در تمرین امروز حضور داشت.

* عدم هماهنگی در نحوه مصاحبه رئیس فدراسیون با اصحاب رسانه، صدای دراگان اسکوچیچ را درآورد و او از عوامل فدراسیون خواست آرامش را به تمرین تیم ملی بازگردانند.

* مصاحبه امروز عزیزی خادم با وبلاگ تور چین در حالی انجام شد که رئیس فدراسیون فوتبال برای بار دوم، از پاسخ به سوالات وبلاگ تور چین طفره رفت. عزیزی خادم پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال هم حاضر نشد به سوالات وبلاگ تور چین پاسخ بدهد.

تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 17:30 روز سه شنبه هفته جاری (10 فروردین)، در ملاقاتی تدارکاتی میزبان تیم ملی سوریه خواهند بود.

منبع: فرارو

به "رئیس فدراسیون به تمرین آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون به تمرین آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید