جدایی پزشک استقلال قطعی شد، سیاه پوش: ادامه همکاری میسر نبود

به گزارش وبلاگ تور چین، پزشک تیم فوتبال استقلال می گوید ادامه همکاری اش با باشگاه استقلال میسر نبوده است.

جدایی پزشک استقلال قطعی شد، سیاه پوش: ادامه همکاری میسر نبود

به گزارش وبلاگ تور چین، پس از سرانجام یافتن رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت استقلال به ایران، فرهاد مجیدی در اقدامی تصمیم گرفت که با مهدی سیاه پوش و کادرش قطع همکاری کند. فرزاد مجیدی، مدیر اجرایی تیم استقلال در روز اول تمرینات این تیم طی تماسی که با مهدی سیاه پوش داشت، به او گفت تا دیگر به تمرینات استقلال نیاید.

با وجود این اتفاقات، ماجرای اختلافات مجیدی و کادر پزشکی استقلال نتوانست به سرآمد معینی برسد در سرانجام کادر پزشکی استقلال از جمع آبی پوشان جدا شدند. مهدی سیاه پوش با حضور در باشگاه استقلال گفت که ادامه همکاری میسر نبوده است و در جمع وبلاگ تور چین اظهار کرد: با آقای مددی ما صحبت های لازم را انجام دادیم و از جمع آبی پوشان جدا شدیم.

ماجرای مشکل اختلافات مجیدی و سیاه پوش از جایی آغاز می شود که تیم استقلال در بازی برابر ماشین سازی در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر با چند بازیکن مشکوک به کرونا روبرو بود و تشخیص کادر پزشکی استقلال این بود که بیماری این بازیکنان کرونا نیست و در نهایت ماجرای این بازیکنان با تزریق سرم برطرف شد؛ اما در ادامه معین شد همان بازیکنان مشکوک، مبتلا به کرونا بودند و این مساله باعث شد فرهاد مجیدی از دست سیاه پوش و کادر پزشکی اش عصبانی شود.

سیاه پوش در واکنش به این سوال که آیا مقصر این اتفاقات او بوده است؟ گفت: مقصر آن اتفاق من نبودم. این که چه اتفاقاتی قرار بوده بیفتد، زمان معین خواهد کرد. ما تمهیدات لازم را انجام داده بود اما به هر دلیلی که وجود داشت، عملی نشد. دوست ندارم بیش تر از این درباره این ماجرا صحبت کنم.

پزشک استقلال درباره اختلافاتی که بین او و مجیدی پیش آمده بود، گفت: ادامه همکاری بین دو طرف وجود نداشت و ما نمی توانستیم همکاری خود را ادامه دهیم. من هوادار استقلال بودم که به این تیم آمدم. در این مدت من هیچ مصاحبه ای نکردم و صفحه ای در فضای مجازی نداشتم تا فالوور جذب کنم. ما مصدومیت هایی که در این فصل وجود داشت، توانستیم با همکاری مجموعه پزشکی ای که داشتیم، کنترل خوبی داشته باشیم.

او درباره دعوت محمد آبادی به کادر پزشکی استقلال در عربستان از طریق سرمربی استقلال تاکید کرد: من از این دعوت اطلاعی نداشتم اما وظایف معین بود و هر کسی کارهای خودش را انجام می داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جدایی پزشک استقلال قطعی شد، سیاه پوش: ادامه همکاری میسر نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی پزشک استقلال قطعی شد، سیاه پوش: ادامه همکاری میسر نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید