تصمیم نهایی کریم باقری در خصوص پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تور چین، تیم ملی فوتبال ایران چند روزی است که برای آماده سازی در بازی های جام جهانی قطر به این کشور سفر کرده است. تیم دراگان اسکوچیچ با اضافه شدن ملی پوشان شکل کامل تری به خود گرفته و تمرینات را به شکل جدی تری دنبال می کند.

تصمیم نهایی کریم باقری در خصوص پرسپولیس

سومین جلسه تمرین ملی فوتبال کشورمان در اردوی دوحه قطر، شب گذشته در زمین ارسال که یکی از زمین های تمرینی تیم ها در جام جهانی 2022 قطر است و فاصله ای نزدیک و حدود 10 دقیقه ای با هتل روتانا، محل اقامت شاگردان دراگان اسکوچیچ در این شهر دارد، برگزار شد. تغییر محل زمین تمرین تیم ملی از السد به ارسال، کار را برای بازیکنان و و کادرفنی راحت تر کرده است.

یکی از نکات مهم و قابل توجه تمرین شب گذشته تیم ملی، حضور مهرداد خانبان در آن بود. در شرایطی که پیش از این عنوان شده بود خانبان و باقری باید یا در تیم ملی یا در پرسپولیس کار کنند، آنالیزور پرسپولیس پس از اتمام بازی های این تیم در لیگ برتر به اردوی تیم ملی اضافه شد و اکنون قرار است به عنوان آنالیزور در کنار اسکوچیچ کار کند. با این تفاسیر باید دید ادامه همکاری او با پرسپولیس به چه شکلی پیش خواهد رفت.

البته کریم باقری، مربی تیم ملی پس از گذشت سه روز از آغاز اردوی تیم در دوحه همچنان به جمع ملی پوشان اضافه نشده و با این تفاسیر به نظر می رسد تمایل دارد فعالیتش را فقط در پرسپولیس ادامه بدهد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "تصمیم نهایی کریم باقری در خصوص پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم نهایی کریم باقری در خصوص پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید