اقامت حدود 4 میلیون مسافر در واحدهای اقامتی مشهد طی سه ماهه نخست سال جاری

به گزارش وبلاگ تور چین، ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، اقامت حدود 4 میلیون مسافر در واحدهای اقامتی مشهد طی سه ماهه نخست سال جاری صورت گرفت.

اقامت حدود 4 میلیون مسافر در واحدهای اقامتی مشهد طی سه ماهه نخست سال جاری

سید جواد موسوی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در مورد مقدار اقامت مسافران در 3 ماهه اول امسال اظهار کرد: در هتلهای مشهد در 3 ماهه نخست امسال بیش از یک میلیون و 312 هزار مسافر اقامت داشتند که درصد اشغال هتلها را به 66.8 درصد رساند.

وی ادامه داد: در هتل آپارتمانهای مشهد در 3 ماه ابتدای امسال بیش از 852 هزار مسافر اقامت داشتند که درصد اشغال هتل آپارتمانها به 76.7 درصد رسید.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی توضیح داد: در مهمانپذیرهای مشهد در همین بازه زمانی بیش از 747 هزار مسافر اقامت داشتند که درصد اشغال مهمانپذیرهای مشهد را به 69 درصد رساند.

موسوی یادآور شد: بعلاوه بیش از یک میلیون و 38 هزار مسافر در 3 ماه نخست امسال در خانه مسافرهای مشهد اقامت داشتند که درصد اشغال خانه های مسافر در مشهد به حدود 61 درصد رسید.

وی اعلام نمود: در همین بازه زمانی حدود 450 مسافر در اقامتگاه های بومگردی مشهد و بیش از 42 و هزار 500 مسافر نیز در اقامتگاه های بومگردی استان اقامت داشتند که درصد اشغال بومگردی های مشهد را به 17 درصد و بومگردی های استان را به 41 درصد رساند.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: در مجموع بیش از 3 میلیون و 951 هزار مسافر در واحدهای اقامتی مشهد و بیش از 4 میلیون و 228 هزار مسافر در واحدهای اقامتی استان اقامت داشتند که درصد اشغال واحدهای اقامتی مشهد در 3 ماه نخست امسال را به 61 درصد و واحدهای اقامتی استان را به 63 درصد رساند.

منبع: همگردی

به "اقامت حدود 4 میلیون مسافر در واحدهای اقامتی مشهد طی سه ماهه نخست سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت حدود 4 میلیون مسافر در واحدهای اقامتی مشهد طی سه ماهه نخست سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید