اعمال محدودیت های تردد بین استانی و داخل شهری

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرگزاری خبرنگاران- معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: دو نوع محدودیت در تردد خودرو ها اعمال خواهد شد که مربوط به تردد خودرو ها بین استانی و داخل شهری می باشد.

اعمال محدودیت های تردد بین استانی و داخل شهری

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تور چین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد رازقی صبح امروز در برنامه زنده شهر امن که از شبکه 5 سیما پخش می شد، در مورد اعمال محدودیت ها و سلامتی افراد جامعه و مهار بیماری کرونا شرح داد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران با بیان اینکه برای اینکه فاصله گزاری اجتماعی هرچه بهتر رعایت گردد، یک سری تدابیر خاص ترافیکی می بایست اعمال گردد، اضافه کرد: برابر مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده ستاد ملی کرونا دو نوع محدودیت تردد در سطح معابر خواهیم داشت.

این مقام پلیسی ادامه داد: یک نوع محدودیت همان محدودیت تردد بین استانی است و ورود پلاک های غیر بومی و خروج پلاک های بومی از زمانی که اعلام می گردد ممنوع بوده و همکاران بنده در پلیس راه و پلیس راهور اجازه ورود و خروج به خودرو ها را نمی دهند.

وی گفت: بخش دوم تردد در سطح شهر تهران می باشد که ما در تهران اطلاع رسانی خواهد شد و از زمانی که اعلام خواهد شد تردد در معابر شهر تهران ممنوع می باشد و جریمه تخلف این محدودیت نیز پانصد هزار تومان می باشد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران اضافه کرد: پلیس در این بخش رویکرد ارشادی دارد و هیچگاه قصد اعمال قانون را ندارد، ولی اگر اصرار باشد در ورود و خروج غیر مجاز از استان ها مجبور به اعمال قانون به مبلغ پانصد هزار تومانی می باشیم.

رازقی توصیه کرد: بخاطر اینکه پخش این ویروس کم و متوقف گردد و از تردد در زمان های اعلامی و محدودیت ها جدا خودداری و فاصله اجتماعی رعایت کنید.

این مقام انتظامی در مورد تصادفات در وقت بارندگی گفت: ما فصل بارندگی را پیش روی داریم که می بایست به نکاتی در این خصوص اشاره گردد که در زمان بارندگی فاصله طولی را با خودروی جلویی رعایت کنید و با توجه به اینکه دید در زمان بارندگی کاهش می یابد، توجه کافی را به جلو داشته باشند تا از بروز تصادف جلوگیری گردد.

وی گفت: در زمان بارندگی حدودا یک سوم افزایش تصادفات خسارتی و واژگونی را در سطح معابر تهران شاهد هستیم که می توان با رعایت نکات اعلام شده از بروز حوادث خودداری گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اعمال محدودیت های تردد بین استانی و داخل شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال محدودیت های تردد بین استانی و داخل شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید