هوشمندسازی مدارس گچساران برای ارتقاء یادگیری و کیفیت آموزش

به گزارش وبلاگ تور چین، مدیر آموزش و پرورش گچساران از هوشمندسازی 50 درصد مدارس این شهرستان با هدف ارتقاء یادگیری و کیفیت آموزش اطلاع داد.

هوشمندسازی مدارس گچساران برای ارتقاء یادگیری و کیفیت آموزش

انوشیروان قیطاسی با اشاره به تاثیر هوشمندسازی مدارس و کلاس های درس در فرایند یادگیری، ارتقاء یادگیری و کیفیت آموزش، گفت: 50 درصد مدارس گچساران هوشمندسازی شده اند.

او تعداد واحد های آموزشی شهری و روستایی گچساران را 214 و تعداد کلاس های درس را 861 کلاس اعلام نمود و اضافه نمود: آموزش و پرورش شهرستان به توانمندسازی نیروی انسانی که در شکوفایی آموزش و پرورش نقش مهمی ایفا می نماید، توجه ویژه ای دارد.

قیطاسی بر مدیران مدارس برای برطرف موانع و مسائل و شکوفایی هر چه بیشتر و تعالی سازمانی و توسعه اخلاق حرفه ای در این حوزه تاکید نمود و ادامه داد: استفاده از فناوری های روز در همه عرصه های جامعه به ویژه در نظام آموزشی باعث سرعت بخشی به رشد دانش می گردد.

این مقام مسئول بر اهتمام بیشتر برای استفاده از تکنولوژی در مدارس دولتی و غیردولتی با هدف ارتقاء جایگاه آموزش تاکید و اضافه نمود: پیگیری ها برای هوشمندسازی سایر مدارس در منطقه ها مختلف شهری و روستایی بکار گرفته ایم و امیدواریم هرچه سریعتر به جامانده کلاس های درس هوشمند شوند.

وبلاگ تور چین کهگیلویه و بویراحمد یاسوج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هوشمندسازی مدارس گچساران برای ارتقاء یادگیری و کیفیت آموزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوشمندسازی مدارس گچساران برای ارتقاء یادگیری و کیفیت آموزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید