عملکرد ضعیف گزینه sensitivity در اندروید Q نسخه بتا

به گزارش وبلاگ تور چین، هر بار یک به روزرسانی تازه برای نسخه های مختلف سیستم عاملها ارائه می گردد، انتظار می رود که عملکرد کلی این سیستم عاملها بهبود یابد. اما گاهی بعضی از ویژگی ها آنطور که انتظار می رود قدرتمند نیستند.

عملکرد ضعیف گزینه sensitivity در اندروید Q نسخه بتا

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، به نظر می رسد با جود تلاشهای گوگل برای به حداقل رساندن باگ ها و افزایش حداکثری شرایط عملکرد سیستم عاملها، باز هم بعضی باگ ها در نسخه های مختلف اندروید Q دیده می گردد.

یکی از مشکلاتی که اخیرا از سوی بعضی از کاربران مطرح شده است، مشکل حرکت با استفاده از گزینه حساسیت یا همان Sensitivity است. این در حالی است که زمانی که گوگل تصمیم گرفت نسخه جدیدی از کاربری قدرتمند را در اندرویدQ معرفی کند به نظر ایده ای عالی می رسد اما پیمایش به وسیله گزینه Sensitivity نوعی افتضاح تمام عیار است.

گوگل یک نوار لغزنده دارای حساسیت بالا را به تنظیمات پیمایشی خود اضافه نموده است. ظاهراً ایده این است که شما می توانید حساسیت را کم کنید تا انجام حرکات در برنامه ها آسان تر گردد اما در عمل به نظر نمی رسد دسترسی به گزینه ها آسانتر گردد چرا که این افزونه به سختی کار می نماید.

منبع: انتخاب

به "عملکرد ضعیف گزینه sensitivity در اندروید Q نسخه بتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد ضعیف گزینه sensitivity در اندروید Q نسخه بتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید