شهرهای بدون شهردار استان تهران در هفته آینده معین تکلیف می شوند

به گزارش وبلاگ تور چین، تهران (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت با انجام استعلامات قانونی و توجه به دستور استاندار مبنی بر سرعت فرایند معرفی شهردار، در هفته آینده شرایط مابقی شهرهای بدون شهردار استان نیز مشخص تکلیف خواهد شد.

شهرهای بدون شهردار استان تهران در هفته آینده معین تکلیف می شوند

به گزارش ایرنا؛ عبدالرضا چراغعلی روز شنبه در حاشیه آئین معارفه شهردار تازه پاکدشت در جمع وبلاگ تور چین گفت: از مجموع 47 شهر استان تهران، شرایط شهرداران 26 شهر مشخص تکلیف شده و مابقی شهرها نیز تصمیمات شوراهای اسلامی اخذ؛ و مشخص تکلیف خواهد شد.

وی اضافه نمود: قطعا شهرهایی که با سرپرستی شهرداری اداره می شوند، از آهنگ توسعه کمتری برخوردار خواهند بود که با مشخص تکلیف شهرهای بدون شهردار در هفته آینده، شرایط پایدارتری را در سطح استان تهران شاهد خواهیم بود.

چراغعلی اضافه نمود: در بعضی از شهرها با وجود تأئید نشدن مصوبه انتخاب شهردار، اعضا بر اساس قانون بر مصوبه خود اصرار کردند که دستگاه های نظارتی، فرایند قانونی خود در استعلامات مورد احتیاج را در دست اقدام دارند.

وی از اعضای شورای اسلامی شهرها خواست که با تعامل مناسب با شهردار، مدیریت پایداری را ایجاد نمایند.

وی تأکید کرد: عملکرد تمامی شهرداران استان تهران به طور دقیق رصد می گردد و اصحاب رسانه نیز می توانند عملکرد شهرداران را به استانداری تهران منتقل نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شهرهای بدون شهردار استان تهران در هفته آینده معین تکلیف می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرهای بدون شهردار استان تهران در هفته آینده معین تکلیف می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید