سهل انگاری پیک ششم را به همراه دارد

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران/گلستان استاندار گلستان گفت: خوشبختانه امروز استان در شرایط مناسبی از نظر شیوع کرونا واقع شده است و از 400 بستری روزانه به 28 بستری رسیده ایم اما عادی انگاری موجب تجربه پیک ششم کرونا می گردد.

سهل انگاری پیک ششم را به همراه دارد

هادی حق شناس امروز شنبه دهم مهرماه در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: تا به امروز بیش از یک میلیون و 260 هزار دُز واکسن در استان تزریق شده که بیش از 800 هزار نفر دُز اول واکسن را دریافت نموده آمد و قریب به 460 هزار نفر هر دو دُز واکسن کرونا را دریافت نموده اند.

وی گفت: در شهرستان ها و بعضی روستاها اهالی محله هایی از تزریق واکسن امتناع نموده اند که احتیاج است با استفاده از ظرفیت طرح شهید شوشتری و بعلاوه دهیاران گروه های سنی مشمول را نسبت به تزریق واکسن راهنمایی نمایند.

استاندار گلستان بیان نمود: مدارس روستایی و عشایری با کلاس های درس زیر 15 نفر و بعلاوه مدارس بچه ها استثنایی در شهرها به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

حق شناس اعلام نمود: کوشش ما ارتقاء واکسیناسیون به بالای 70 درصد واجدین شرایط است و در این راه از همراهی کادر درمان و دستگاه های اجرایی تقدیر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سهل انگاری پیک ششم را به همراه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهل انگاری پیک ششم را به همراه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید