داور بازی ایران با صربستان کم تجربگی کرد، اعلام مشکل بزرگ آمریکا

به گزارش وبلاگ تور چین، تیم ملی فوتسال ایران روز سه شنبه در نخستین دیدار خود در جام جهانی لیتوانی پیروز شد با نتیجه 3 بر 2 تیم صربستان را شکست بدهد. شاگردان سیدمحمد ناظم الشریعه که در گروه ششم این رقابت ها هستند، از ساعت 19:30 امروز جمعه با تیم آمریکا بازی می کنند و در صورت برد در این مسابقه صعودشان به مرحله نیمه نهایی تا حد زیادی قطعی خواهد شد.

داور بازی ایران با صربستان کم تجربگی کرد، اعلام مشکل بزرگ آمریکا

این در حالی است که آمریکا در نخستین بازی خود در این گروه برابر آرژانتین با 11 گل شکست سنگینی را متحمل شد.

ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در خصوص تقابل امروز تیمش با آمریکا باتوجه به شکست سنگین این حریف برابر آرژانتین گفت: فعلاً کاری به آرژانتین نداریم. تمام تمرکزمان روی بازی با آمریکا است. استراتژی ما این است که قدم به قدم جلو می رویم.

وی اضافه کرد: فیلم بازی آمریکا را گرفته ایم و این تیم را آنالیز می کنیم. یک گروه آنالیز که در ایران هم هست به ما کمک می کند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: تیم آمریکا به علت های مختلف شاید ضعیف تر از تیم های دیگر این گروه باشد. شاید آمریکا فکر نمی کرد این اتفاق در بازی با آرژانتین برایش رخ بدهد ولی عنان کار از دستش در رفت. آمریکا آمده بود آرژانتین را ببرد. این مشکل بزرگ آمریکا بود. آنها وقتی به خودشان آمدند که در پنج دقیقه اول 5-6 گل خوردند که شیرازه این تیم را از هم پاشید.

ناظم الشریعه همچنین درباره اتفاقات بازی ایران با صربستان و اخراج حمید احمدی در این مسابقه، گفت: جام جهانی میدان اشتباه نیست. اخراج حمید احمدی سر کلاف را از دست ما خارج کرد. باید بازیکنان جایگزین می گذاشتیم و کار سخت شد ولی خدا را شکر می کنم بازیکنان به آن بلوغ فکری رسیده اند که کمک کنند. اگر ناراحت بودم به خاطر گل خوردنمان بود چون بچگانه گل می خوردیم. برای بازی اول نتیجه خیلی، خیلی خوبی بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: صربستان حریف چغر و بد بدنی بود. بعضی از تیم ها به قول ما فوتسالی ها چرک بازی می کنند و به شما می پیچند که کار را سخت می کند. باید آنقدر باهوش باشید که به این تیم ها نپیچید و فوتسال خودتان را دیکته کنید. در نیمه دوم این رخ داد. البته وقتی صربستان پاورپلیر (بازی پنج نفره) می کرد شرایط عوض می شد ولی بچه های ما هفت، هشت دقیقه راحت بازی کردند و چند فرصت از دست به خاطر جوانی بازیکنانی چون اولادقباد و شجری از دست دادیم.

ناظم الشریعه که در گفتگوی تصویری با سایت فدراسیون فوتبال ایران حضور یافته بود، درباره عصبی بودن تیم ملی فوتسال ایران گفت: تیم عصبی نبود اما عصبی شد. داشتیم بر اساس برنامه ریزی کار را جلو می بردیم. در دقیقه 4 دو گل به صربستانی زده بودیم؛ تیمی که چند روز قبل برابر برزیل مساوی شده بود. این برای ما خوب بود. مطمئن بودیم که بازهم گل می زدیم ولی داور هم کمی بی تجربگی و گل مُسلم ما را مردود گفت چون گفت توپ را باید این طرف تر می گذاشتید.

وی که در بازی با صربستان از داور مسابقه کارت زرد گرفت، اظهار کرد: علاقه ای ندارم درباره کار داوری صحبت کنم. این اولین کارت زرد دوران مربیگری ام بود و بسیار ناراحت هستم چون ادعا می کنم داور باید کار خودش را انجام بدهد و من هم کار خودم را بکنم. وظیفه داور این است که اگر بازیکن توپ را اشتباه گذاشته است قبل از آن بگوید.

به گزارش وبلاگ تور چین، ایران در حالی با آمریکا بازی خواهد کرد که شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال هم روز گذشته به لیتوانی رفت و در اردوی بازیکنان تیم ملی حضور یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داور بازی ایران با صربستان کم تجربگی کرد، اعلام مشکل بزرگ آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور بازی ایران با صربستان کم تجربگی کرد، اعلام مشکل بزرگ آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید