تلویزیون ال جی؛ مرکز تفریح برای زندگی بهتر در خانه

به گزارش وبلاگ تور چین، یکی از گرایش های اصلی در لوازم الکترونیکی مصرفی، تجربه کاربر شخصی شده است؛ چیزی که دارندگان تلویزیون ال جی هر روز از آن لذت می برند و به لطف فراوانی ویژگی های راحت و قابل تنظیم و خدمات سبک زندگی به وسیله پلتفرم webOS ال جی در دسترس است.

تلویزیون ال جی؛ مرکز تفریح برای زندگی بهتر در خانه

از زمان راه اندازی webOS در سال 2014، این پلت فرم به تکامل خود ادامه داده است و با هر به روز رسانی و انتشار نسخه تازه، عملکرد، خدمات و گزینه های بیشتری را ارائه می دهد. آخرین رابط کاربری webOS تلویزیون های 2021 و 2022 ال جی را به برترین هاب تفریح خانگی تبدیل می نماید. این تلویزیون ها می توانند تعداد روزافزونی از برنامه های سبک زندگی، دسترسی آسان تر به توصیه ها را با Lifes Good Hub تازه راه اندازی شده و یکپارچه سازی تلفن همراه بی وقفه با انعکاس محتوا ارائه دهند.

صفحه اصلی webOS تازه که برای یاری به کاربران در پیمایش فهرست گسترده خدمات ارائه شده بازسازی شده است، اکنون بخش Lifes Good Hub را شامل می گردد؛ جایی که کاربران می توانند بعضی از تازهترین برنامه های سبک زندگی را با فشار دادن یک دکمه کشف نمایند. بخش سبک زندگی مجموعه ای منتخب از حداکثر پانزده برنامه را ارائه می نماید که بر بهبود جنبه خاصی از زندگی در خانه متمرکز است، مانند تناسب اندام، تندرستی یا در ارتباط ماندن. این ویژگی تازه به عنوان صرفه جویی در زمان واقعی، به کاربران امکان می دهد تا خدماتی متناسب با سلیقه و ترجیحات منحصربه فرد خود بیابند و مرتبط ترین برنامه ها را از بین تقریباً 2200 برنامه موجود در حال حاضر در پلتفرمwebOS ال جی دستچین انتخاب نمایند.

یکی دیگر از نکات مهم برای کاربران امروزی، تجربه تلفن همراه و سازگاری بین دستگاه ها است. برنامه ThinQ ال جی به روزرسانی شده است تا انعکاس محتوای دستگاه های تلفن همراه به تلویزیون های ال جی را آسان تر کند. کاربران می توانند هنگام پخش محتوا از منابع مختلف، از جمله سرویس های پخش عمده، کانال های ال جی و LG Fitness، از تماشای تلفن همراه خود به تماشای تلویزیون روی بیاورند.

محتوای سبک زندگی تازهی که ال جی به ارائه به پلتفرم webOS ادامه می دهد نشان می دهد که این شرکت روش هایی را که نیازها و سبک زندگی مصرف نمایندگان در زمان های اخیر تغییر نموده است، درک نموده و از آنها قدردانی می نماید. برای مثال RemoteMeeting را در نظر بگیرید: یک راه چاره کنفرانس ویدیویی با استفاده آسان که با در نظر گرفتن رتبه های رو به رشد از راه دور - و کسانی که می خواهند با دوستان و خانواده در مکان های دیگر همگام شوند - طراحی شده است. راه اندازی برنامه در تلویزیون ال جی سریع و ساده است زیرا نیازی به اتصال به لپ تاپ یا رایانه ندارد. از 5 آگوست، کاربرانی که در RemoteMeeting ثبت نام می نمایند، عضویت 6 ماهه رایگان دریافت خواهند کرد، بدون توجه به اینکه در کجای دنیا که خانه می گویند.

در دنیای نامطمئن، مراقبت از خود به مقدار ارتباط با دیگران مهم است و برای آن، تازهترین تلویزیون های ال جی از برنامه هایی مانند Insight Timer پشتیبانی می نمایند. برنامه مدیتیشن محبوب برای یاری به کاربران برای مبارزه با اضطراب، استرس و خواب بی کیفیت به وسیله مجموعه ای از محتوای نشاط آور و آرامش بخش و ابزارهای سلامتی طراحی شده است. دارندگان تلویزیون های LG 2021 و 2022 می توانند به مدت 12 ماه به صورت رایگان از Insight Timer استفاده نمایند و به آنها امکان دسترسی به 150000 مدیتیشن راهنمایی شده، آهنگ های موسیقی آرامش بخش و موارد دیگر را می دهد.

تناسب اندام نیز جزء کلیدی دستیابی به رفاه شخصی است، به همین علت است که تازهترین تلویزیون های ال جی چندین برنامه را ارائه می دهند که می توانند به کاربران یاری نمایند اتاق نشیمن خود را به استودیوهای تمرین خصوصی تبدیل نمایند. 305 Fitness که دارای تمرینات پایکوبی نیروبخش با موسیقی از یک DJ زنده و برنامه های تمرینی اشتراکی محبوب مانند MaxPro، Fiit TV و Flexit است، اواخر سال جاری وارد بازار می گردد.

علاوه بر این، تلویزیون های مجهز به سیستم عامل webOS 22 ال جی به زودی از برنامه مورد انتظار IDOLLIVE استقبال خواهند کرد؛ رویایی که برای لشکر هواداران کی پاپ در دنیا به حقیقت پیوست. این برنامه به کاربران اجازه می دهد مجموعه ای از محتوای مجذوب کننده کی پاپ، از جمله اجراهای زنده، مصاحبه های اختصاصی و نماهنگ ها را پخش نمایند و زیرنویس ها را به پنج زبان مختلف (انگلیسی، ژاپنی، اندونزیایی، ماندارین و تایلندی) ببینند.

تلویزیون های ال جی با رابط کاربری بصری و کتابخانه رو به رشد برنامه ها و سرویس های تفریح، مدیریت خانه هوشمند و بعلاوه رشد و رفاه شخصی، به تعریف مجدد تجربه کاربر شخصی شده و ارائه زندگی بهتر در خانه به مصرف نمایندگان در سراسر دنیا ادامه می دهند.

منبع: فوت و فن

به "تلویزیون ال جی؛ مرکز تفریح برای زندگی بهتر در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلویزیون ال جی؛ مرکز تفریح برای زندگی بهتر در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید