تصویر ، پرواز ام جی در پردیس ، روی پژو 206 فرود آمد، سه نفر را کشت و یک نفر را مصدوم کرد ، راننده ام جی سالم بازداشت شد

به گزارش وبلاگ تور چین، رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: متأسفانه ساعتی پیش یک دستگاه خودروی ام جی که با سرعت بالا با سرعت گیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز 11 برخورد کرد و پس از اوج دریافت روی سقف خودرو 206 افتاد.

تصویر ، پرواز ام جی در پردیس ، روی پژو 206 فرود آمد، سه نفر را کشت و یک نفر را مصدوم کرد ، راننده ام جی سالم بازداشت شد

به گزارش وبلاگ تور چین آنلاین به نقل از فارس؛ نادر شایان رئیس اورژانس شهرستان پردیس در حاشیه تصادفی دلخراش گفت: متأسفانه ساعتی پیش یک دستگاه خودروی ام جی که با سرعت بالا با سرعت گیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز 11 برخورد و پس از اوج دریافت بر روی سقف خودرو 206 افتاده و این حادثه 3 کشته و 1 نفر مجروح در پی داشت.

وی گفت: اعضای یک خانواده در خودروی 206 حضور داشتند، پدر خانواده 40 ساله، دختر 4 ساله و پسر 13 ساله این خانواده در دم کشته و مادر 35 ساله نیز با تلاش عوامل اورژانس آتش نشانی، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس راهور و نیروی انتظامی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: شرایط عمومی مادر این خانواده وخیم گزارش شده، پس از اعلام این تصادف به سامانه اورژانس 125 سه دستگاه خودروی اورژانس به سرعت به محل اعزام شدند و بلافاصله مادر خانواده را پس از رهاسازی از خودرو توسط آتش نشانی به بیمارستان منتقل کردند.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران نیز در این خصوص گفت: دلیل این حادثه در دست بررسی است، متأسفانه سرعت بسیار بالای خودروی ام جی که به سرعت گیر رسیده سبب شد با پروازی کوتاه روی خودروی 206 فرود آید.

بنا به مشاهدات عینی متأسفانه سرعت گیر بزرگ، خاموشی تیرهای برق و تاریکی بلوار و سرعت بالای خودرو ام جی باعث این حادثه تلخ شد.

راننده خودروی ام جی نیز پس از این حادثه بدون جراحت خاصی توسط عوامل نیروی انتظامی بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصویر ، پرواز ام جی در پردیس ، روی پژو 206 فرود آمد، سه نفر را کشت و یک نفر را مصدوم کرد ، راننده ام جی سالم بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر ، پرواز ام جی در پردیس ، روی پژو 206 فرود آمد، سه نفر را کشت و یک نفر را مصدوم کرد ، راننده ام جی سالم بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید