به گزارش خبرنگاران ادوارد اسنودن که به عنوان افشاگر ضد سیستم جاسوسی آمریکا شناخته می گردد به تازگی در صفحه توییتری خود یک ضرب المثل معروف را به زبان فارسی منتشر نموده است.

به گزارش وبلاگ تور چین، ادوارد اسنودن با داشتن 4.9 میلیون فالوئر برای نخستین بار به زبان فارسی توییت نموده است.

به گزارش خبرنگاران ادوارد اسنودن که به عنوان افشاگر ضد سیستم جاسوسی آمریکا شناخته می گردد به تازگی در صفحه توییتری خود یک ضرب المثل معروف را به زبان فارسی منتشر نموده است.

این افشاگر معروف در صفحه توییتری خود ضرب المثل دیوار موش داره، موش گوش داره را به زبان فارسی نوشت. او هیچ توضیحی در خصوص این توییت ارائه نداده و تعیین نیست مخاطب آن چه کسی است.

این توییت که حواشی زیادی ایجاد نموده بود بازهم ادامه داشت و اسنودن کمتر از 24 ساعت توییت دوم را به زبان فارسی منتشر کرد.

او در توییت دوم نوشته است، من فقط می گویم دلیلی وجود دارد که گربه ها محبوب هستند.

در حالی که کاربران سرگرم رمزگشایی از دو توییت اسنودن بودند، او توییت سوم را منتشر کرد. من به شدت سطح فعالیت توییتر فارسی را دست کم گرفتم.

شیوه جمله بندی و استفاده از واژه ها نشان می دهد احتمالا یک نفر که با زبان فارسی آشنایی کامل دارد این توییت ها را برای افشاگر بزرگ می نویسد.

سومین توییت فارسی زبان اسنودن در کمتر از دو ساعت بیش از 13 هزار لایک خورده و هزاران نفر هم آن را ریتوییت نموده و برایش کامنت گذاشته اند.

ادوارد اسنودن، کارمند سابق سازمان اطلاعات آمریکا در سال 2013 با افشاگری علیه سیستم جاسوسی آمریکا حواشی زیادی را در سطح جهانی به وجود آورد و در حال حاضر به ناچار در کشور روسیه پناهندگی موقت دارد.

لازم به ذکر است این خبر به روزرسانی می گردد.

منبع: خبرکانادا

به "به گزارش خبرنگاران ادوارد اسنودن که به عنوان افشاگر ضد سیستم جاسوسی آمریکا شناخته می گردد به تازگی در صفحه توییتری خود یک ضرب المثل معروف را به زبان فارسی منتشر نموده است." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به گزارش خبرنگاران ادوارد اسنودن که به عنوان افشاگر ضد سیستم جاسوسی آمریکا شناخته می گردد به تازگی در صفحه توییتری خود یک ضرب المثل معروف را به زبان فارسی منتشر نموده است."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید