انتشار اندروید 12 برای گوشی های میان رده سامسونگ شروع شد

به گزارش وبلاگ تور چین، این طور که به نظر می رسد سامسونگ تصمیم گرفته فرایند انتشار آپدیت اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4.0 را برای گوشی های میان رده خود شروع کند.

انتشار اندروید 12 برای گوشی های میان رده سامسونگ شروع شد

در حالی که تقریبا می توان گفت تمام گوشی های پرچم دار سامسونگ آپدیت اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4.0 را دریافت نموده اند، خبری منتشر شد مبنی براینکه شرکت کره ای فرایند انتشار این آپدیت را برای گوشی های میان رده خود هم شروع نموده است و اولین گوشی غیرپرچم داری که این آپدیت را دریافت می نماید هم گلکسی A72 خواهد بود. این در حالی است که در حالت عادی باید در ماه فوریه شاهد انتشار این آپدیت برای گوشی یادشده می بودیم.

سامسونگ طی چند سال اخیر روی بهبود انتشار آپدیت برای گوشی هایش سخت کار کرد و در نهایت پیروز شد در حالی که رابط کاربری کاملا متفاوتی با اندروید استوک دارد، زودتر از تمام شرکت های دیگر این آپدیت ها را نه فقط برای یک دسته از گوشی هایش بلکه برای تمامی سری ها یعنی از پرچم دار گرفته تا مالی منتشر کند. البته طبیعی است که همه این گوشی ها نمی توانند به صورت همزمان آپدیت ها را دریافت نمایند اما همینکه فاصله انتشار آپدیت برای آخرین پرچم دار تا اولین میان رده یک هفته هم نیست جای تحسین دارد.

خبرهای خوب به همین جا ختم نمی گردد چون قرار نیست بگوییم فقط گلکسی A72 این آپدیت را در حال حاضر دریافت نموده است. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی وب سایت SamMobile، ظاهرا یک میان رده دیگر هم در فهرست دریافت آپدیت اندروید 12 قرار گرفته است. در رابطه با گلکسی A52 صحبت می کنیم که به همراه گلکسی A72 در دو مدل 4G و 5G رونمایی و راهی بازار شد. آپدیت یادشده حدود یک ماه زودتر از آنچه انتظار داشتیم برای گوشی های میان رده سامسونگ منتشر شد و به نظر می رسد به زودی میان رده های دیگر هم آپدیت یادشده را در همین ماه دریافت می نمایند.

در حال حاضر آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A52 در کشور روسیه منتشر شده است اما این تازه اول کار است چرا که کشورهای دیگر هم قطعا طی هفته های آینده این آپدیت را دریافت می نمایند. بنابراین اگر از این گوشی های یادشده استفاده می کنید منتظر باشید هر لحظه اعلان آپدیت تازه برای شما به نمایش در بیاید. بعلاوه می توانید با ورود به بخش تنظیمات، به روزرسانی نرم افزار و دانلود و نصب، چک کنید ببینید آیا آپدیتی برای شما منتشر شده است یا خیر (Settings / Software update / Download and install).

بسته به نوع گوشی که در اختیار دارید، آپدیت اندروید 12 تغییرات بسیار زیادی را به گوشی شما اضافه خواهد نمود. پیش از این هم مطلبی منتشر شده بود که در آن به انتشار نسخه بتای آپدیت یادشده برای گلکسی A52 پرداختیم که با مراجعه به آن می توانید فهرست تغییرات اضافه شده به آن را مشاهده کنید. این تغییرات ظاهرا برای تمام میان رده های سامسونگ و بعضی از گوشی های مالی این شرکت یکسان خواهد بود اما دارندگان گوشی های پرچم دار قطعا یک سری ویژگی بیشتر را دریافت می نمایند.

سامسونگ در حالی نسخه پایدار و رسمی اندروید 12 را برای گوشی هایش منتشر می نماید که بعضی از شرکت های رقیب هنوز برای پرچم دارهای خود هم نتوانستند نسخه بدون مشکل آن را عرضه نمایند. انتظار می رود با این آپدیت تازه و اضافه شدن قابلیت های متنوع، تجربه کاربری بسیار بهتر از قبل باشد. حال باید دید چه بازخوردی از سوی کاربران دریافت می گردد.

منبع: PhoneArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "انتشار اندروید 12 برای گوشی های میان رده سامسونگ شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار اندروید 12 برای گوشی های میان رده سامسونگ شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید