افشاگری زاکربرگ درباره ایلان ماسک با رو کردن اسکرین شات پیغام های خصوصی، عکس

به گزارش وبلاگ تور چین، فارس نوشت: مدیرعامل متا که ظاهرا بحث مبارزه در قفس برای او جدی است اکنون اعلام نموده که ایلان ماسک در خصوص این مبارزه شوخی می نماید.

افشاگری زاکربرگ درباره ایلان ماسک با رو کردن اسکرین شات پیغام های خصوصی، عکس

زاکربرگ، امروز طی پستی در تردز گفت که زمان آن رسیده است که مبارزه در قفس ایلان ماسک را کنار بگذاریم. او نوشت: همه می توانیم قبول کنیم که ایلان جدی نیست و افزود که امتناع مالک ایکس (توئیتر سابق) از تأیید تاریخ و پیشنهاد او برای یک دور تمرین در حیاط خانه من نشان می دهد که او چقدر غیر جدی است.

ماسک پستی از اسکرین شات پیغام های

بین خود و زاکربرگ منتشر نموده که نشان می دهد که او پیشنهاد یک مسابقه تمرینی را در خانه زاکربرگ داده و مدیرعامل متا در پاسخ به ماسک گفت که اگر می خواهد یک مبارزه واقعی داشته باشد، باید خودش تمرین کند و زمانی که آماده رقابت است به زاکربرگ اطلاع دهد.

این دو مدیرعامل در ماه ژوئن (خرداد-تیر) برای برگزاری مسابقه قفس توافق کردند. کل این ایده سرگرم کننده به نظر می رسید، اما ماسک در خصوص محل برگزاری مسابقه و سود ناشی از آن ادعاهایی را مطرح نمود. زاکربرگ، به نوبه خود، همچنان گفته است که آماده و مایل به مبارزه است.

پیش از این ایلان ماسک در یک پست در رسانه های اجتماعی گفت که مبارزه او با مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در قفس به صورت زنده از پلتفرم رسانه اجتماعی ایکس(توییتر سابق) پخش خواهد شد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "افشاگری زاکربرگ درباره ایلان ماسک با رو کردن اسکرین شات پیغام های خصوصی، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری زاکربرگ درباره ایلان ماسک با رو کردن اسکرین شات پیغام های خصوصی، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید